Vladislav Leškovský - Cesta Inspirace

Vladislav Leškovský

Více než 10 let působil jako učitel hry na bicí nástroje na soukromé ZUŠ v Prievidzi, v současnosti se naplno věnuje hudební produkci svého nahrávacího studia "whatever"

Jako bubeník v roce 1997 poprvé nahrával v nahrávacím studiu s kapelou Chill on the Sun. Rok 2000 strávil v USA, kde aktivně hrával s kapelou Stacy Bugg Band. V roce 2002 podepsali smlouvu s EMI a vydali debutové CD Chill on the Sun "u babky". Dále následovalo období bohaté spolupráce s jinými umělci, koncertování a studiová spolupráce na různorodých projektech (okolo 20 CD), nejvýznamnější jména: MAOK, Chill on the Sun, the Magpie, Kreins, René Lacko, Big Bang, Ivana Kováčová, Jana Kryštof Lehotská, Janko Kulich a kolegium, Anna Bartová, Ivana a další ..

Spolupracovat s Maokem začal v roce 2018, kdy spolu odehráli koncerty a některé festivaly v Čechách i na Slovensku. Od té doby spolu hrají na akcích vyžadujících přítomnost bubeníka. Hraní s Maokem je výjimečné svou sílou okamžiku a kosmickou energií, která vytváří jedinečné hudební obrazy a vibrace ..

Více na jeho webových stránkách https://www.whateverstudio.sk

Image from image widget

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: