Více o nás - Cesta Inspirace

Klára Jelínková

Každý den se učím něco nového a mým největším učitelem je život sám. V posledních měsících přímo žasnu nad krásou a rozmanitostí života. Na první pohled se mi někdy zdají přicházející dny stejné a monotónní, ale při vnímání každodenních maličkostí zjišťuji, že každý den mi přináší spoustu nového –  nová setkání, nová poznání, nové vůně, nové barvy, nová místa… Vnímám, že žádný okamžik se neopakuje a to mi otevírá možnost se vydávat každý den vstříc novým dobrodružstvím.

Otevřít se více životu mi pomohly podobné akce a setkání jako jsou ty, které teď spolutvořím. Jsem vděčná za tu neuvěřitelnou sílu, která pomáhá v rámci těchto akcí otevírat srdce a léčit naše pochybnosti o nás samých či o životě jako takovém. Našla jsem na nich i spoustu přátel, kteří mne velmi obohacují a vnášejí radost do mého života. Věřím, že i díky našim akcím se vám podaří nalézt to, po čem toužíte.

Inspirovalo mne:

Knihy:Filmy:
Paulo Coelho: AlchymistaPokojný bojovník
Eckhart Tolle: Moc přítomného okamžiku
Matrix

Irena Vejmelková

Život mě moc baví. Fascinují mě možnosti, které se přede mnou každý den otevírají. Absolvovala jsem řadu seminářů, kde vnímám jak je krásné, když se můžu obklopit podobně naladěnými lidmi a sdílet s nimi nevšední a hluboké zážitky. Vím, že dobrá živá hudba a spontánní tanec jsou nejen pro mě nepostradatelnou inspirací a zdrojem radostné energie.

Setkávám se se spoustou lidí, kteří mě inspirují a motivují, pomáhají mi nalézat tu “moji cestu” životem. Za tohle všechno jsem vděčná a právě proto moc ráda připravuji akce, které mohou zprostředkovat tahle setkání a prožitky i ostatním. Když se akce líbí a lidé odjíždějí spokojení, obohacení a s jiskrou v oku…jsem opravdu šťastná.

Inspirovalo mne:

Knihy:Filmy:
OSHO: Odvaha, Tantra, spiritualita a sexPokojný bojovník
Eckhart Tolle: Nová země
Madisonské mosty

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: