Gayatri Claire Beegan - Cesta Inspirace

Gayatri Claire Beegan

Gayatri Claire Beegan (VelkáBritánie) je velmi zkušenou praktikantkou posvátné sexuality a učitelkou, jejíž vizí je vytvoření "Nebe na Zemi". Od roku 2013 vede Gayatri stovky lidí k tomu, aby v sobě probudili živost a vnímali energii svého bytí. Nesmírně citlivě a s velkou péčí podporuje druhé k tomu, aby mohli oslavovat a beze studu projevovat svou smyslnost a sexuální přirozenost. Gayatri je žena plná života, která je přesvědčená, že pokud prožíváme potěšení naplno, můžeme tím změnit stav věcí kolem nás, protože vytváříme více lásky a stáváme se vědomějšími.

Gayatri byla nedávno povolána, aby nabídla semináře a akce vytvořené speciálně pro ženy. V této době, v naší společnosti, je velmi důležité, aby si ženy opět začaly plně uvědomovat své tělo a prožívat svou sexualitu. Až když stojíme uvnitř sebe ve své plné síle, pak můžeme doufat, že změníme svět. Jako bohyně, která stojí pevně nohama na zemi, je Gayatri známá svým svěžím, přirozeným a radostným přístupem k životu, lásce a mystériím tohoto světa.

S Gayatri jsme se poprvé setkaly na Letním festivalu Art of Being, kde jsme zažily způsob, jakým pracuje. Zaujala nás svou ženskostí, laskavostí, láskou, citlivostí a hlubokými zkušenostmi. Protože cítíme, jak je pro nás ženy důležité, abychom si jednou za čas věnovaly pozornou péči a udělaly si čas pro sebe, rozhodly jsme se pozvat do České republiky právě Gayatri, aby vedla víkendové setkání pro ženy. Nesmírně se na tento víkend těšíme! Irena a Klára

Image from image widget

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: