Zpívej srdcem - Ida Kelarová - Cesta Inspirace

Místo

Dům dětí a mládeže Praha 2

cena / osoba

4700CZK

max počet

40

Srdečně vás zveme na víkendový workshop

ZPÍVEJ SRDCEM

Hlas, Dech a naše Mysl - fyziologie, psychologie...nauka a životní filosofie Idy Kelarové

Chcete zažít ten moment, kdy mocně zazpíváte z hloubky svých emocí, ze své pravdivosti a zranitelnosti? Kdy pustíte všechny strachy a zábrany, a jde z vás obrovská síla? Přijďte prožít víkend se zpěvačkou a sbormistryní Idou Kelarovou a jejím manželem, geniálním muzikantem Desideriem Duždou. Budete z něho čerpat inspiraci celý život.

Tento workshop je otevřen všem, kteří cítí hlubokou potřebu objevit v sobě odvahu zhluboka se nadechnout, otevřít svá srdce a zazpívat svou píseň. Když se naučíte plně prožívat své emoce, ty se pak stanou tvořivou životní silou. Teprve potom se z našeho nitra může zrodit něco krásného a společně můžeme tvořit lepší svět. V dnešní době je většina lidí odpojena od svých emocí, podporuje se individualismus a velká část společnosti je ovládaná strachem. Když v nás nahromaděné emoce "bouchnou" v nesprávný čas na nesprávném místě, nebo naopak zůstávají uvnitř potlačené, pak jejich síla působí proti nám a dokáže i zabíjet.

Ida Kelarová zasvětila zpěvu a práci s emocemi celý svůj život. Na tomto workshopu vám nabízí cestu, kterou si ona sama prošla a která jí zachránila život.  Celým workshopem vás bude rovněž provázet Idin manžel Desiderius (Dežo) Dužda, brilantní kytarista, zpěvák a skladatel.

"Každý, kdo zpívá, tvoří. Písně vám přinesou nový zdroj síly a inspirace. Když můj otec zemřel, nedokázala jsem plakat, ale začala jsem zpívat. Zpívala jsem a od té doby zpívám neustále.“ Ida Kelarová

PŘIHLÁSIT SE

Ida Kelarová

je nepřehlédnutelnou osobností evropské hudební scény, mezinárodně uznávanou zpěvačkou a sbormistryní, jejíž workshopy změnily život tisícům dětí i dospělých. Když se s ní setkáte osobně, máte pocit, že už se znáte léta. Ida je autentická, přímá, přátelská a hluboce lidská.

Desiderius (Dežo) Dužda

je geniální muzikant, zpěvák, skladatel a učitel. Jeho písně hraje Česká filharmonie a zároveň je zpívají lidé na vesnici. Dežo je jednou z nejvýznamnějších romských osobností na poli kultury. Během celého víkendu nás bude doprovázet na elektronické piano.

⭐️⭐️ Můžu říct, že jsem obživnul. Ne, že bych byl předtím mrtvej, ale kus mojí duše Ida s Dežem vytáhli na světlo a nabili novým životem. Tomáš

⭐️⭐️ Nikdy, opravdu nikdy, jsem neslyšela svůj vlastní hlas v takové síle jako v neděli. Linda

⭐️⭐️ Myslím si, že paní Ida by dokázala rozezpívat i šutr...je to kouzelnice a když začne zpívat, je to zážitek...husí kůže všude. Marta

TERMÍN A ČAS KONÁNÍ

Workshop se uskuteční v termínu 8. - 10. října 2021 

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE PRAHA 2, Slezská 21/920, Praha 2

Pátek   | 18.00 – 20.00

Sobota | 11.00 – 18.00

Neděle | 10.00 – 15.00

V sobotu bude cca hodinová pauza na oběd 13.00 - 14.00, v neděli bude pauza na menší svačinu cca 20 min.

VSTUPNÉ A REGISTRACE

Vstupné zahrnuje účast na víkendovém workshopu pátek – neděle

vstupné 4 700 Kč

PŘIHLÁSIT SE

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: