Zpívej srdcem - Ida Kelarová - Cesta Inspirace

Místo

Centrum Živá voda, Kohoutov

cena / osoba

6600CZK

max počet

40

Zveme vás na první pobytový workshop s Idou Kelarovou

ZPÍVEJ SRDCEM

Hlas, Dech a naše Mysl - fyziologie, psychologie...nauka a životní filosofie Idy Kelarové

Sejdeme se tentokrát uprostřed zimy, kdy se brzy stmívá. V uzavřené skupině strávíme společně celý víkend v krásném prostředí uprostřed přírody, v příjemném Centru Živá voda. Zimní atmosféra a pospolitost nám umožní jít do mnohem větší hloubky než na docházkovém workshopu.

V dnešní době je většina lidí odpojena od svých emocí, podporuje se individualismus a velká část společnosti je ovládána strachem. To je potřeba změnit. Proto všichni, kteří rádi zpíváte a máte odvahu otevřít svá srdce, jste srdečně zváni na toto neobyčejné setkání s Idou Kelarovou a jejím mužem Desideriem Duždou.

Tento víkend vás nabije čerstvou energií a změní vám pohled na svět. Přijďte zazpívat svou píseň. Prožijete setkání, které zůstane dlouho ve vašem srdci.

"Každý, kdo zpívá, tvoří. Písně vám přinesou nový zdroj síly a inspirace. Když můj otec zemřel, nedokázala jsem plakat, ale začala jsem zpívat. Zpívala jsem a od té doby zpívám neustále.“

Ida Kelarová

KOUPIT VSTUPENKU

Ida Kelarová

je nepřehlédnutelnou osobností evropské hudební scény, mezinárodně uznávanou zpěvačkou a sbormistryní, jejíž workshopy změnily život tisícům dětí i dospělých. Když se s ní setkáte osobně, máte pocit, že už se znáte léta. Ida je autentická, přímá, přátelská a hluboce lidská.

Desiderius (Dežo) Dužda

je brilantní kytarista, zpěvák a skladatel. Jeho písně hraje Česká filharmonie a zároveň je zpívají lidé na vesnici. Dežo je jednou z nejvýznamnějších romských osobností na poli kultury. Během celého víkendu nás bude doprovázet na elektronické piano.

⭐️⭐️ Můžu říct, že jsem obživnul. Ne, že bych byl předtím mrtvej, ale kus mojí duše Ida s Dežem vytáhli na světlo a nabili novým životem. Tomáš

⭐️⭐️ Nikdy, opravdu nikdy, jsem neslyšela svůj vlastní hlas v takové síle jako v neděli. Linda

⭐️⭐️ Myslím si, že paní Ida by dokázala rozezpívat i šutr...je to kouzelnice a když začne zpívat, je to zážitek...husí kůže všude. Marta

KOUPIT VSTUPENKU

TERMÍN A ČAS KONÁNÍ

Pobytový workshop se uskuteční v termínu 28. - 30. ledna 2022

v Centru Živá voda, Kohoutov 143

Začínáme v pátek večeří v 18:00, začátek workshopu je v 19:30 hod, končíme v neděli okolo 15:00 hod.

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: