Zázrak života a svoboda bytí - Anna Hogenová & Maok

Místo

Kostel Husova sboru, Praha 6

cena / osoba

350CZK

max počet

150

Doba trvání

19:00 - 21:00

Srdečně vás zveme na červnové setkání, na kterém se sejde paní prof. ANNA HOGENOVÁ a hudebník, skladatel, multiinstrumentalista, zpěvák MAOK.

ZÁZRAK ŽIVOTA A SVOBODA BYTÍ

Bude to mimořádný večer, kdy na sebe necháme působit moudrá slova paní profesorky a krásnou, snivou hudbu Maoka. Taková slova i hudba mají moc nás vést do velké hloubky, pokud k tomu dáme své svolení.

MAOK

je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. ve filmu Bathory Juraje Jakubiska). Maokovo vystoupení vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co je obsaženo uvnitř každého z nás.

prof. ANNA HOGENOVÁ

je fascinující fenomén. Její vědomosti se zdají bezbřehé a její studenti na ni vzpomínají s velkou láskou a úctou. Ve svých 73 letech přednáší na Pedagogické fakultě UK a na Husitské teologické fakultě UK. Míru její lidskosti a skromnosti reprezentuje i to, že jejím nejoblíbenějším dopravním prostředkem je kolo. Napsala 41 knih a zabývá se tématy jako svoboda, pravda jako neskrytost, autenticita, pohyb, tělo a tělesnost, filosofie sportu...a mnohými dlašími.

TERMÍN, ČAS a MÍSTO KONÁNÍ

Setkání se uskutečnilo 4. června 2021 v Kostele Husova sboru, Wuchterlova 5, Praha 6 - Dejvice

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: