Místo

Tantra Centrum, Černívsko 1, Jižní Čechy

Cena

-

max počet

30

Srdečně tě zveme na víkendový workshop pro ženy "Zářící ženství" s Gayatri Claire Beegan

Jaké by to bylo milovat sebe samu hluboko uvnitř svého těla, v každé své buňce?

Představ si, že se cítíš úplně v pohodě ve své kůži. Představ si, že vyzařuješ čiré blaho. Představ si, že tvoje sexualita je nedílnou součástí tvého ženského vyjádření. Představ si, že si dáváš všechnu tu lásku a péči, po které jsi kdy toužila...

V současnosti mnoho žen cítí, že jsou pod velkým tlakem každodenního dění. Dosáhly jsme skvělého pokroku ve světě, můžeme mít kariéru a finanční nezávislost, ale přesto je často většina práce okolo rodiny a domova na nás. Není to jen fyzická práce jako domácí povinnosti, ale také emocionální zátěž, když pečujeme o ostatní, ať už o partnery, rodiče, děti nebo přátele.

Jaké by bylo, kdybys učinila svoji LÁSKU K SOBĚ prioritou číslo jedna? Kdybys uvěřila, že péče o sebe samu je tím nejdůležitějším darem, který si můžeš darovat?

"Nemilujeme sami sebe jen proto, že to potřebujeme. Milujeme sami sebe, protože svět to vyžaduje "- Matt Kahn, Probouzení kosmického srdce

Víkendový workshop "Zářící ženství" je příležitostí prozkoumat, opakovaně prožívat a upevnit radostnou a zářivou lásku v celém svém těle. Tento víkend tě vrátí do života rozzářenou a plnou vitality.

Během této překrásné a citlivě vedené cesty se naučíš jak:

  • probudit svou ženskou esenci
  • se spojit se svým tělem jako citlivým ukazatelem svojí spokojenosti a svého zdraví
  • odhodit nánosy pochybností, které ti brání v tom, abys v sobě osvobodila onu zářivou bytost
  • se propojit se svými hranicemi, abys je dokázala vyjádřit jasně, ale s citem
  • požádat o to, co si přeješ a být otevřená tomu, abys to také dokázala plně přijmout
  • aktivovat energii svého srdce, abys cítila více lásky sama k sobě, ale i k ostatním
  • se navrátit se do stavu erotické nevinnosti
  • vplout do prostoru báječného "hlubokého odpočinku"

Během víkendu zažiješ meditaci, techniky sebe-poznání, pohyb a tanec, masáž a dotek. To vše se odehraje v magickém prostoru vytvořeném pouze ženami.

Bude i prostor prozkoumat a přivítat vlastní smyslnost a sexualitu. Když si plně dovolíme potěšení v našem těle – ne jako představení, výkon, nebo abychom někoho potěšili – pak se stává mocným vyjádřením naší ženskosti.

Každá aktivita či technika bude pro tebe pouze pozvánkou a bude zcela na tobě, zda ji přijmeš. Vyzveme tě, abys šla svým vlastním tempem a pouze do aktivit, které budou pro tebe v danou chvíli vhodné, ve kterých se budeš cítít dobře. Citlivost a vnímání svého těla a toho, co je pro něj v daném okamžiku nejlepší, je jedním z nejcennějších darů, které můžeš sobě i ostatním dát.

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

Víkendový workshop se uskuteční v termínu 28. - 30. září 

v Tantra Centru, Černívsko.

Program začíná v pátek 28. září 2018 ve 14 hodin. Přijet a ubytovat se můžete již od 13 hodin.

Pokud chcete své kamarádce či partnerce dát DÁREK, díky kterému se vrátí rozzářená, připravily jsme pro vás krásný voucher.

Přidejte komentář

Your email address will not be published.


Tyto políčka vyplňte *

12345

Přidejte se k nám na FB