Místo

Ekocentrum Loutí, Loutí 4, Rabyně

cena / osoba

4580CZK

max počet

30

Srdečně tě zveme na víkendový workshop pro ženy "Zářící ženství" s Gayatri Claire Beegan

Představte si, že veškerá láska, péče a soucit uvnitř vás jsou jako nektar v pohárku. Přítel vás požádá o rameno, na kterém by se mohl vyplakat, a vy naberete trochu nektaru a utěšíte ho. Váš partner je vystresovaný, a vy naberete další dávku. Vaši rodiče potřebují pomoc, rozdáte další nektar. Děti jsou smutné, dáte jim také trochu. Znovu a znovu, dokud váš šálek úplně nevyschne.

Kde je ten sladký nektar lásky, péče a soucitu pro vás? Když vám život předkládá tolik požadavků, jak se staráte samy o sebe? Kolik času a prostoru věnujete naplnění svých potřeb, abyste mohly žít tu nejzářivější verzi sebe sama?

Pokud upřednostníte svoje potřeby před potřebami ostatních, je to v našem světě často označováno jako sobecké. Zejména ženy pociťují, že před sebou mají spoustu priorit, které vyžadují jejich pozornost. Ženy se cítí přetížené nejen vším tím tlakem, který na ně každodenní život nakládá, ale mnohé také mají na svých bedrech odpovědnost za péči o rodiče, partnery, děti a přátele.

Jaké by to bylo, kdyby se vaše láska k sobě stala hlavní prioritou; kdybyste věřily, že čas pro vás je ten nejdůležitější dárek, který si můžete dát? Když je váš pohár znovu naplněn, pak nektar přetéká a můžete dávat více ostatním.

Workshop Zářící ženství je příležitostí prozkoumat, prožít a zahrnout se péčí o sebe.

Během této krásně vedené hluboké cesty se naučíte, jak:

  • se propojit se svým tělem a vnést do něho živost
  • probudit svou ženskou esenci
  • zbavit se vrstev nesmělosti, které vám brání v tom, abyste mohly naplno zářit
  • dostat se do kontaktu s vašimi potřebami a vyjádřit je jasně a vlídně
  • požádat o to, co chcete a být otevřené tomu, abyste to pak skutečně dokázali přijmout
  • aktivovat energii svého srdce, abyste cítili více lásky k sobě a ostatním
  • být viděna a uznána jako ŽENA, kterou jste
  • a co je velmi důležité .... dovolíme si vstoupit do prostoru hluboké relaxace a odpočinku. Během program vytvoříme dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci, abyste z víkendu odjížděly rozzářené a plné vitality

Mezi způsoby, které jsou součástí víkendu, patří meditace, sebedotazování, pohyb a tanec, masáž a dotek. Je tu prostor prozkoumat a přijmout svou smyslnost a sexualitu jako nezbytnou součást vaší ženské podstaty.

Každá aktivita je pozvánkou pro vás. Jste vítány, abyste šly svým vlastním tempem. Nebude na vás vyvíjen žádný tlak na to, abyste se zapojili do nějaké činnosti, která pro vás v danou chvíli není vhodná. Citlivost a porozumění potřebám našeho těla tak, abychom byly v souladu s tím, co je pro nás v dané chvíli k dispozici, je jedním z nejcennějších darů, které můžeme dát sobě a ostatním.

Tento prožitek je otevřený všem ženám. Něco velmi výjimečného se stane vždy, když se setkáme společně v tomto prostoru, kde se můžeme učit ze situací které pro nás byly výzvou, z našich vítězství i z prohry. Když se takto setkáme v kruhu žen, zjistíme, že nejsme samy, ale že máme podporu našich sester.

V dnešním světě je naléhavá potřeba vytvořit prostory, kde bychom mohly jen tak být. Nechte za sebou na chvíli uspěchaný život a objevte hluboké spojení se sebou a kruhem žen. A pak to sdílejte se světem.

O LOŇSKÉM WORKSHOPU

 

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

Víkendový workshop se uskuteční v termínu 18. - 20. října 2019 

v Ekocentru Loutí, Loutí 4, 252 08 Rabyně.

 

Program začíná v pátek 18. října 2019 ve 14 hodinPřijet a ubytovat se můžete již od 13 hodin.

VSTUPNÉ A REGISTRACE

Plná cena vstupenky je 3 500 Kč. 

(Ubytování a strava se platí zvlášť)

Přihlásit se

 

Ubytování a strava:

Cena za ubytování a stravu zahrnuje vegetariánskou plnou penzi a ubytování dle tvého výběru:

mezonetový pokoj 2 + 2 s vlastním sociálním zařízením:

lůžko (včetně lůžkovin) - 1 480 Kč

lůžko (vlastní spacák) - 1 280 Kč

společná místnost (vlastní spacák) - 1 080 Kč (počet míst je omezený)

Přihlásit se

Přidejte komentář

Přidejte se k nám na FB