Vlny ve vlnách – Maok & Réka Fodor - Cesta Inspirace

Místo

Červený kostel, Brno-střed

cena / osoba

590CZK

max počet

200

Doba trvání

19:00 - 21:00

S velkým potěšením vás zveme na koncert

Vlny ve vlnách - MAOK & Réka Fodor 

Nechte na chvíli za sebou uspěchaný život a přijďte se osvěžit překrásnou intuitivní hudbou, která pohladí vaše nitro.

Maok si tentokrát pozval svoji hudebně spřízněnou duši - Réku Fodor.

„Aby mohla vznikat krásná a harmonická intuitivní hudba, musejí to být nejen skvělí muzikanti, ale musejí také umět velice pozorně naslouchat, a to Réka bez pochyb naplňuje.“ říká Maok

V Maokově hudbě můžete cítit vůni domova i horských štítů, probouzí v nás lásku a klid. Pro Réku je hudba řekou, která plyne a vede ... je v ní otisk samotného zdroje.

Během koncertu zažijete nádhernou, čistou improvizaci, souhru dvou duší ve výšinách tónů. Bude to jedinečný, neopakovatelný zážitek, který s vámi zůstane už navždy.

KOUPIT VSTUPENKU


MAOK je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. ve filmu Bathory Juraje Jakubiska). Maokovo vystoupení vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

RÉKA FODOR je žena, jejíž bytostnou součástí je zvuk a tón. Ve zvucích pro ni žije esence hloubky, je v nich otisk samotného zdroje. Prostřednictvím hudby vyjadřuje svou nejhlubší realitu, ale zároveň hledá ticho, kam se její hlas může vrátit, a ze kterého se může znovu zrodit. Hudba je pro ni možností jak se potkat v jiné formě, mimo hmotnou realitu. Její tvorbu ovlivnily cesty do Granady, New Yorku, Mexika a Indie a přivedly ji k hudbě, kterou dnes hraje.

KOUPIT VSTUPENKU

TERMÍN, ČAS a MÍSTO KONÁNÍ

Koncert se uskuteční 24. května 2022

Úterý | 19.00 – 21.00

Červený kostel, Komenského nám. 2, Brno-střed

Registrace a vstup do kostela je od 18:30. Prosíme, přijďte včas.

Koncert je na sezení, ale po stranách nebo uprostřed bude prostor na tanec. V případě chladnějšího počasí doporučujeme si donést deku, aby vám bylo příjemně.

VSTUPNÉ A REGISTRACE

Vstupné v předprodeji:

vstupenka standardní - 650 Kč

zvýhodněná vstupenka pro dva a více osob – 590 Kč / os.

 

Vstupné v místě konání akce:

plné vstupné - 730 Kč

KOUPIT VSTUPENKU

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: