V hlubinách vesmíru - Maok - Cesta Inspirace

Místo

PLANETÁRIUM, Praha 7

cena / osoba

690CZK

max počet

200

Doba trvání

19:00 - 21:00

Po zcela vyprodaném únorovém koncertě vás zveme na další unikátní večer do pražského Planetária, kde zažijete hudební průlet vesmírem.

V HLUBINÁCH VESMÍRU

Prostřednictvím Maokovy hudby a celoplošných obrazových projekcí se vydáme na cestu souhvězdími severní i jižní polokoule, do hlubin vesmíru mezi galaxie, mlhoviny i hvězdokupy a budeme obdivovat zblízka jejich krásu.

Poté se přiblížíme zpět k Zemi, a porozhlédneme se po okolí. Kdy jste byli naposledy třeba na Měsíci?

Budeme objevovat Vesmír, který je nekonečný kolem nás i v nás. Jak nahoře, tak dole.

Necháme tóny Maokovy nádherné hladivé hudby stékat po těle, omývat naši duši a léčit vše, co je potřeba. Nebo se jen tak pohodlně usadíme, uvolníme svoje tělo, a podíváme se na ten vesmírný zázrak očima dítěte, kterým jsme kdysi všichni byli.

Společně vytvoříme prostor, ve kterém budeme relaxovat a snít. Zažijeme nadpozemský a nezapomenutelný večer, během kterého si odpočineme a načerpáme spoustu inspirace.

MAOK je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejniternějším způsobem sebevyjádření je hudba. Maokova hudba i hlas mají schopnost procházet každou buňkou těla a povznášet ducha. Navozují pocit vnitřního klidu a lásky. Maok je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. ve filmu Bathory Juraje Jakubiska a mnoha filmů o přírodě). Maokova hudba vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co je obsaženo uvnitř každého z nás.

Ukázka z večera, kde společně rovněž vystoupili Maok a paní prof. Anna Hogenová.

 

V minulosti jste nám napsali:

⭐️⭐️ Velké díky vám všem, ano, slova nestačí! Byl to jeden z nejúžasnějších a nejhlubších zážitků "soubytí", jaký jsem kdy v kultuře zažila. Takže pokud se někdy bude opakovat, bude to nádherné a hádám velmi rychle vyprodané. Velké díky z duše do duše vám všem. Jana

⭐️⭐️ Každý tvůj tón rozehrává dál tóny v mém těle a já prožívám stav blaženosti a požehnání. Díky, Maoku. Jan

⭐️⭐️ Maoka jsem slyšela poprvé naživo, v kombinaci s hvězdným nebem to byl dechberoucí zážitek. Moc děkuji. Klára

TERMÍN, ČAS a MÍSTO KONÁNÍ

Koncert se uskuteční 12. prosince 2022

Pondělí | 19.00 – 21.00

Planetárium Praha, Královská obora 233, Praha 7

Registrace a vstup do sálu je od 18:30. Prosíme, přijďte včas.

VSTUPNÉ A REGISTRACE

VYPRODÁNO

 

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: