Místo

Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy (1. patro), Karlínské nám. 7, Praha 8

Cena

-

max počet

50

Doba trvání

19:00 - 21:30

TANEČNÍ CESTA  PĚTI RYTMŮ PROSTŘEDNICTVÍM TĚLA, DUCHA & SRDCE

Každý podzim se příroda připravuje na zimu. Listy padají dolů a energie stromu se vrací ke kořenům. Je lidskou přirozeností kopírovat tyto změny v přírodě, ale v našem rušném životě si málokdy najdeme chvíli k zastavení, abychom si je uvědomili. Stejně jako listy umírají, aby vytvořily nový život, potřebujeme také my čas na regeneraci našich sil a na rekapitulaci, abychom mohli opět vyjít životu vstříc s novými myšlenkami a novou energií. Je to dynamika života, které jsme všichni součástí. Musíme zemřít, abychom mohli žít. Jde to ruku v ruce. Je to energie, která se pohybuje mezi životem a smrtí, v nás, u nás, kolem nás. Je to tanec a my jsme součástí tohoto tance.

Jednoho dne také spadneme ze stromu života na zem a vytvoříme prostor pro růst ostatním. Na této cestě, která začíná v okamžiku našeho narození a končí v okamžiku, kdy zemřeme, můžeme zažívat a využívat náš plný potenciál a cokoliv nám život přináší, považovat za dar. Záleží na každém z nás, jestli to přijmeme nebo ne.

Prostřednictvím tance pociťujeme vibraci našeho vlastního života, ale také naší smrtelnosti. Cítíme živost, ale také omezení, bohatství života, ale také slzy, když se s něčím loučíme, hlubokou vděčnost, ale také strach z neznámého. Prostřednictvím tance poznáváme život a také cítíme zármutek z odchodu. Je tu prostor pro vše, co považujeme za tanec mezi životem a smrtí. Od předků přijdeme a jednoho dne budeme předchůdcem druhých a mezitím tancujeme náš životní tanec. Všichni jste vítáni!

Varování: tento seminář může změnit váš život a určitě vás přivede dovnitř, do vašeho srdce.

Více o tanci 5 rytmů

VSTUPNÉ A REGISTRACE

tento večer je pro ty z vás, kteří si chcete tanec 5 rytmů nejprve vyzkoušet nebo se nemůžete zúčastnit celého workshopu

 

Přidejte komentář

Your email address will not be published.


Tyto políčka vyplňte *

12345

Přidejte se k nám na FB