Koncert Světelné ornamenty - Maok - Cesta Inspirace

Místo

Online

cena / osoba

200CZK

max počet

100

Doba trvání

20:30 - 22:30

Přinášíme přímo k vám domů koncert slovenského hudebníka MAOKA

SVĚTELNÉ ORNAMENTY

Prožijte slavnostní večer s nádhernou hudbou: zapalte si vonnou svíčku nebo tyčinku, ztlumte světlo, najděte si klidné místo a udělejte si pohodlí.

Tančete, relaxujte, stulte se do postele sami nebo ve dvou nebo usněte posilujícím spánkem. Prostě si udělejte večer pro sebe a podle sebe.

Zasloužíte si to!

MAOK říká: „Hudba je pro mne vyjádřením svobody a lásky. Vyjádřením úžasu z tvořivého okamžiku, kdy vzniká krása, která nás může uchvátit a zavést nás do barevného a neustále se měnícího světa naší Duše, anebo v nás může zastavit jakýkoliv pohyb a my se můžeme rozpustit v jediném bodě, v plnosti prázdna, které je zároveň zornicí našeho oka.

Anebo nás může zavést do pulzující extáze planoucího Srdce, anebo nás může provést cestou tance a pohybu, kde splyneme se svým tělem v našich vnitřních rytmech. Anebo si jen tak příjemně pospíme."

TERMÍN A ČAS a MÍSTO KONÁNÍ

Koncert budeme vysílat 29. dubna 2021

Čtvrtek | 20.30 – 22.30

Online

VSTUPENKY

Cena vstupenky:

200 Kč do 22. 4. 2021

350 Kč od 23. 4. 2021 do 28. 4. 2021

Vstupenka platí pro celou domácnost. Užijete si živé vysílání Maokova koncertu, který takto jako celek nebude nikde jinde zpřístupněn. V den konání koncertu vám e-mailem zašleme odkaz, na kterém se bude koncert vysílat. Pokud živé vysílání nestihnete, můžete se kdykoliv podívat na záznam až do 9. května. V případě zájmu vám zašleme i odkaz ke stažení, stačí napsat do 9. května na cesta@cestainspirace.cz a vy můžete mít tento jedinečný zážitek pro sebe napořád.

Koupit vstupenku

 

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: