Světelné ornamenty - MAOK - Cesta Inspirace

Místo

Novoměstská radnice, Praha 2

cena / osoba

470CZK

max počet

200

Po dlouhé době si opět v Praze užijeme slovenského hudebníka MAOKA a jeho koncert

SVĚTELNÉ ORNAMENTY

Bude to večer nabitý nádhernou atmosférou a hudbou, která hýčká, hladí na duši a léčí. Velký sál v Novoměstské radnici je krásný historický prostor, ve kterém živá hudba a přítomnost všech zúčastněných snadno znásobí hloubku prožitku.

"Vaše tělo se uvolňuje v meditaci či jemném tanci a na tváři se vám objevuje úsměv. Zní nádherná hudba a vaše starosti mizí v dálce... "

Přijďte, těšíme se na vás!

KOUPIT VSTUPENKU

MAOK je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejniternějším způsobem sebevyjádření je hudba. Maokova hudba i hlas mají schopnost procházet každou buňkou těla a povznášet ducha. Navozují pocit vnitřního klidu a lásky. Maok je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. ve filmu Bathory Juraje Jakubiska a mnoha filmů o přírodě). Maokova hudba vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co je obsaženo uvnitř každého z nás.

V minulosti jste nám napsali:

⭐️⭐️ Moc vám děkujeme za úchvatný zážitek. MAOK je prostě Pan umělec. Mějte krásné dny. Petr

⭐️⭐️ Byla to nádhera... tak obrovská síla… děkujeme Vašek

⭐️⭐️ Moc vám děkuji za překrásný večer. Moje dcerky poslouchaly tu nejkrásnější uspávanku na světě a já si přála, aby to nikdy neskončilo... Maokův talent obdivuji už dlouho, ale tento večer byl výjimečný. Děkuji moc Simona

KOUPIT VSTUPENKU

TERMÍN, ČAS a MÍSTO KONÁNÍ

Koncert se uskuteční 29. září 2021

Středa | 19.00 – 21.00

Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2

Registrace a vstup do sálu je od 18:30. Prosíme, přijďte včas.
Koncert je na sezení, ale po stranách nebo uprostřed bude prostor na tanec. V případě chladnějšího počasí doporučujeme si donést deku, aby vám bylo příjemně.

VSTUPNÉ A REGISTRACE

VYPRODÁNO

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: