Světelné ornamenty - Cesta Inspirace

Místo

Novoměstská radnice, Praha 2

Cena

-

max počet

200

Doba trvání

19:00 - 21:00

Věříme, že si po dlouhé době budeme moci opět užít slovenského hudebníka MAOKA a jeho koncert

SVĚTELNÉ ORNAMENTY

Bude to večer nabitý krásnou atmosférou a hudbou, která hýčká, hladí na duši a léčí. "Vnímejte, jak se vaše tělo uvolňuje v meditaci či jemném tanci a na tváři se vám objevuje úsměv. Zní nádherná hudba a vaše starosti mizí v dálce... "

Přijďte, těšíme se na vás!


MAOK říká: „Hudba je pro mne vyjádřením svobody a lásky. Vyjádřením úžasu z tvořivého okamžiku, kdy vzniká krása, která nás může uchvátit a zavést nás do barevného a neustále se měnícího světa naší Duše, anebo v nás může zastavit jakýkoliv pohyb a my se můžeme rozpustit v jediném bodě, v plnosti prázdna, které je zároveň zornicí našeho oka. Anebo nás může zavést do pulzující extáze planoucího Srdce, anebo nás může provést cestou tance a pohybu, kde splyneme se svým tělem v našich vnitřních rytmech. Anebo si jen tak příjemně pospíme."

TERMÍN, ČAS a MÍSTO KONÁNÍ

Koncert se uskuteční 22. července 2021

Čtvrtek | 19.00 – 21.00

Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2

Registrace a vstup do sálu je od 18:30. Prosíme, přijďte včas.

VSTUPNÉ A REGISTRACE

Příslušný počet vstupenek uvolníme k prodeji v případě, že vládní opatření umožní koncert uspořádat. Pokud nám na sebe prostřednictvím registračního formuláře zanecháte kontakt, budeme vás informovat, jakmile bude prodej spuštěn.

    Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše zpráva

    Připojte se k nám na FB:

    Sledujte nás na: