Místo

MAITREA, Týnská 6, Praha 1

Cena

-

max počet

45

Srdečně vás zveme na hlasový workshop Idy Kelarové pod názvem „NAJDI SVŮJ HLAS, NAJDI SEBE“, který je tentokrát jen pro ženy.

Muže srdečně zveme na workshop s Idou "Každý umí zpívat" opět příští rok v březnu  

 

Tento workshop je věnován vám všem, kteří si nevěříte, že zpívat umíte, vám všem, kteří jste si to nikdy na veřejnosti nezkusili, vám všem, kteří máte vnitřní potřebu a chuť si zazpívat.

Na tento workshop se může přihlásit každý z vás, kdo cítí hlubokou potřebu zazpívat si. Idin způsob otvírání a objevování lidského hlasu není vedený zájmem o dosáhnutí technické dokonalosti. Není to snaha jak krásněji, silněji a lépe zpívat. Zpívání a procítění písně je jen záminka k hledání toho hlasu v člověku, který nikdy nikdo neuslyší. Hlasu, který nás vede zpět k emocím. Především tam totiž Ida nachází základní zdroj života a lidské kreativity. Dílny jsou otevřeny pro každého, kdo má chuť projít přes neskutečnou sílu předsudků, zvyků, zlozvyků a hlavně strachem, který nám brání v tom, nadechnout se, otevřít se a zpívat.

Zazpívat si z plných plic je nejlepším lékem proti depresím a dodává sílu potřebnou k plnohodnotnému prožití života. Již dnes si lidé víc a víc uvědomují jakým důležitým lékem proti stresu a nemocem je samotný zpěv. Zpěv je důležitý pro vyjádření osobnosti a pomáhá uvolnit nakumulované emoce, které se v těle zadržují a proměňují v negativní energii.

Základním přesvědčením Idy Kelarové je, že každý umí zpívat. Problém Ida vidí v tom, že více a více lidí zpívat přestává a proto si také více a více lidí přestává věřit v tom, že zpívat umí. Každý má možnost si na workshopech Idy Kelarové zazpívat a inspirovat se její filozofií a její unikátní metodou. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost poznání třicetileté intenzivní práce s lidmi a lidským hlasem, které Ida zasvětila svůj život.

TERMÍN A ČAS KONÁNÍ

Workshop se uskuteční v termínu 13. 9. – 15. 9. 2019

Pátek   | 18.00 – 20.00

Sobota | 11.00 – 18.00

Neděle | 10.00 – 15.00

V sobotu bude hodinová pauza na oběd 13.00 - 14.00, v neděli bude pauza na menší svačinu cca 20 min.

POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ! Nově se bude workshop konat

MAITREA, Týnská ulička 6/1064, 110 00 Praha 1

Přidejte komentář

Přidejte se k nám na FB