Najdi svůj hlas, najdi sebe - Ida Kelarová - Cesta Inspirace

Místo

TŠ IVY LANGEROVÉ, Praha 8

cena / osoba

4700CZK

max počet

40

Srdečně vás zveme na hlasový workshop s Idou Kelarovou

NAJDI SVŮJ HLAS, NAJDI SEBE

Hlas, Dech a naše Mysl - fyziologie, psychologie...nauka a životní filosofie Idy Kelarové

Tento workshop je otevřen všem, kteří cítí hlubokou potřebu objevit v sobě odvahu a prožít sílu strachu, který nám brání v tom, abychom se zhluboka nadechli, otevřeli svá srdce a zazpívali svou píseň. Když najdeme odvahu projít svým strachem a prožít své emoce, ty se pak stanou tvořivou životní silou. Teprve potom se z našeho nitra může zrodit něco krásného a společně můžeme tvořit lepší svět. V dnešní době je většina lidí odpojena od svých emocí, podporuje se individualismus a velká část společnosti je ovládána strachem. V lidech se mohou kumulovat emoce jako strach, hněv, smutek... Tyto nahromaděné emoce pak buď v člověku "bouchnou" v nesprávný čas na nesprávném místě, nebo naopak zůstávají uvnitř potlačené. Pak jejich síla působí proti člověku a dokáže i zabíjet.

Ida Kelarová zasvětila zpěvu a práci s emocemi celý svůj život. Na tomto workshopu vám nabízí cestu, kterou si ona sama na své cestě životem prošla a která jí zachránila život.  Celým workshopem vás bude rovněž provázet Idin manžel Desiderius (Dežo) Dužda, brilantní kytarista, zpěvák a skladatel, který je jednou z nejvýznamnějších romských osobností na poli kultury.

"Každý, kdo zpívá, tvoří. Písně vám přinesou nový zdroj síly a inspirace. Když můj otec zemřel, nedokázala jsem plakat, ale začala jsem zpívat. Zpívala jsem a od té doby zpívám neustále.“

Ida Kelarová

TERMÍN A ČAS KONÁNÍ

Workshop se uskuteční v termínu 25. - 27. června 2021 

Taneční škola Ivy Langerové, Štorchova 1555/5, 180 00 Praha 8

Pátek   | 18.00 – 20.00

Sobota | 11.00 – 18.00

Neděle | 10.00 – 15.00

V sobotu bude hodinová pauza na oběd 13.00 - 14.00, v neděli bude pauza na menší svačinu cca 20 min.

VSTUPNÉ A REGISTRACE

Vstupné zahrnuje účast na víkendovém workshopu pátek – neděle

vstupné 4 700 Kč

KOUPIT VSTUPENKU

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: