Místo

Centrum Živá voda, Kohoutov

cena / osoba

5600CZK

max počet

40

Poprvé vás zveme na pobytový workshop s Idou Kelarovou

NAJDI SVŮJ HLAS, NAJDI SEBE

Hlas, Dech a naše Mysl - fyziologie, psychologie...nauka a životní filosofie Idy Kelarové

Tento workshop je otevřen všem, kteří cítí hlubokou potřebu objevit v sobě odvahu a prožít sílu strachu, který nám brání v tom, abychom se zhluboka nadechli, otevřeli svá srdce a zazpívali svou píseň. Když najdeme odvahu projít svým strachem a prožít své emoce, ty se pak stanou tvořivou životní silou. Teprve potom se z našeho nitra může zrodit něco krásného a společně můžeme tvořit lepší svět. V dnešní době je většina lidí odpojena od svých emocí, podporuje se individualismus a velká část společnosti je ovládána strachem. V lidech se mohou kumulovat emoce jako strach, hněv, smutek... Tyto nahromaděné emoce pak buď v člověku "bouchnou" v nesprávný čas na nesprávném místě, nebo naopak zůstávají uvnitř potlačené. Pak jejich síla působí proti člověku a dokáže i zabíjet.

Ida Kelarová zasvětila zpěvu a práci s emocemi celý svůj život. Na tomto workshopu vám nabízí cestu, kterou si ona sama na své cestě životem prošla a která jí zachránila život.  Celým workshopem vás bude rovněž provázet Idin manžel Desiderius (Dežo) Dužda, brilantní kytarista, zpěvák a skladatel, který je jednou z nejvýznamnějších romských osobností na poli kultury.

"Každý, kdo zpívá, tvoří. Písně vám přinesou nový zdroj síly a inspirace. Když můj otec zemřel, nedokázala jsem plakat, ale začala jsem zpívat. Zpívala jsem a od té doby zpívám neustále.“

Ida Kelarová

TERMÍN A ČAS KONÁNÍ

Pobytový workshop se uskuteční v termínu 16. - 18. dubna 2021 

v Centru Živá voda, Kohoutov 143

VSTUPNÉ A REGISTRACE

Jelikož se jedná o první pobytový workshop s Idou Kelarovou na Cestě Inspirace, nabízíme vám ho za mimořádně příznivou cenu:

2-lůžkový pokoj – 5 900 Kč

vícelůžkový pokoj – 5 600 Kč

Cena zahrnuje vstupné na workshop, ubytování dle výběru a vegetariánskou plnou penzi. 

Po obdržení zálohy nebo celé částky ti bude rezervována vstupenka na program a tebou zvolené ubytování.

  Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Vstupenka včetně ubytování a vegetariánské plné penze

  Mám zájem o zprostředkování spolujízdy:

  Vaše zpráva

  Připojte se k nám na FB:

  Sledujte nás na: