Koncert Setkání dvou světů - Cesta Inspirace

Místo

DD Židenice, Brno

Cena

-

max počet

200

Doba trvání

19:00 - 21:00

S velkou radostí vás zveme na skvělý taneční koncert dvou výjimečných hudebníků

SETKÁNÍ DVOU SVĚTŮ

MAOK & RISHI

Pokud máte rádi taneční koncerty, tak si tento určitě nenechte ujít!

SETKÁNÍ DVOU SVĚTŮ je dech beroucí koncert dvou vynikajících hudebníků, MAOKA (kytara, flétna, zpěv) a RISHIHO (perkuse). Ti dva jsou jako VÍTR A OHEŇ a společně dokáží tvořit přímo božsky. Jejich hudba vás provede krajinou, kde svítí slunce, zpívají ptáci, zurčí potůček, šumí vánek, a kde se vaše těla vlní v poklidném rytmu...aby vás po chvíli energický a ohnivý rytmus bubnů pozval k divokému tanci, ve kterém můžete projevit a vytančit všechny své emoce, strasti každodenního života i smutky...abyste pak v sobě mohli otevřít schopnost naplno se radovat ze života.

MAOKŮV jedinečný styl spočívá ve snivých až mysticky laděných skladbách, které jsou lehko rozpoznatelné, aniž byste znali konkrétní skladbu. RISHI svou hudbu ukotvuje hluboko do Matky Země a do svého hudebního projevu zapojuje každou buňku svého těla. Sám říká, že každé jeho vystoupení je pro něho meditací, modlitbou, kterou prostřednictvím hudby dále předává všem zúčastněným a energie, která se mu vrací zpět, je jeho hnacím motorem. Však taky neznáme nikoho jiného, kdo by vydržel bubnovat 2,5 h v jednom kuse! Určitě stojí za to tohle zažít.

MAOK &RISHI se skvěle doplňují nejen jako hudebníci, ale i jako lidé. Neumíme si představit tvořivější spojení než jsou tito dva.

TERMÍN, ČAS a MÍSTO KONÁNÍ

Koncert se uskuteční 11. listopadu 2018

Neděle | 19.00 – 21.00

DĚLNICKÝ DŮM ŽIDENICEJamborova 3323/65, Brno - Židenice

Leave a Review

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: