Místo

MAITREA,Týnská ulička 6/1064, Praha 1

cena / osoba

4700CZK

max počet

35

Srdečně vás zveme na hlasový workshop Idy Kelarové pod názvem „KAŽDÝ UMÍ ZPÍVAT“

Na tento workshop se může přihlásit každý z vás, kdo cítíte hlubokou potřebu si zazpívat. Idin způsob otvírání a objevování lidského hlasu není vedený zájmem o dosáhnutí technické dokonalosti. Není to snaha jak krásněji, silněji a lépe zpívat. Dílny jsou otevřeny pro každého, kdo má chuť projít přes neskutečnou sílu předsudků, zvyků, zlozvyků a hlavně strachem, který nám brání v tom, nadechnout se, otevřít se a zpívat.

Každý má možnost si na workshopech Idy Kelarové zazpívat a inspirovat se Idinou filozofií a její unikátní ojedinělou metodou. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, poznání třicetileté intenzivní práce s lidmi a lidským hlasem, které Ida zasvětila svůj život.

Zpěv je v prvé řadě lék. Zazpívat si z plných plic je nejlepším lékem proti depresím a dodává sílu potřebnou k plnohodnotnému prožití života. Již dnes si lidé víc a víc uvědomují jakým důležitým lékem proti stresu a nemocem je samotný zpěv. Zpěv je důležitý pro vyjádření osobnosti a pomáhá uvolnit nakumulované emoce, které se v těle zadržují a proměňují v negativní energii. Zpěvem nemůžeme ublížit ani sobě ani okolí. Neskutečná síla našich předsudků, zvyků, zlozvyků, výchova ale hlavně strach co nám brání v tom, nadechnout se, otevřít se a zpívat. Zpěvem můžeme říct věci, které ani slovy nedokážeme vyjádřit. Zpěv je nejsilnější jazyk na této planetě.

Lidský hlas je mocný. Souvisí s naším tělem, psychickým stavem i profesí a také našim momentálním rozpoložením. Svým hlasovým projevem dáváme najevo, kdo jsme. Hlas je neoddělitelnou součástí naší osobnosti. V hlase jsme zobrazeni celí. Jak myslíme, jak se cítíme, jak vnímáme svět kolem sebe i smysl našeho celého bytí. Hlas nikdy nelže. My se sice můžeme pokoušet předstírat, což je ale znetvořování sebe sama, znehodnocení komunikace, kdy se stáváme nevěrohodnými. Pokud se dokážeme spojit se sebou samým, tehdy se stává hlas řečí duše. Abychom byli pravdiví a autentičtí, musíme, nejdříve dojít ke svému já. Hlas je živý a posouvá se s osobním rozvojem každého z nás. Hlas je mocný a ve vzájemných vztazích dokáže měnit atmosféru a také ovlivňovat velkým způsobem mnoho lidí kolem nás. Ida Kelarová oddala svůj život poctivé práci na hlasovém projevu. Hlas dokáže otevírat srdce nejen našich, ale i srdce ostatních.

TERMÍN A ČAS a MÍSTO KONÁNÍ

Workshop se uskuteční v termínu 19. 6. – 21. 6. 2020

Pátek   | 18.00 – 20.00

Sobota | 11.00 – 18.00

Neděle | 10.00 – 15.00

V sobotu bude hodinová pauza na oběd 13.00 - 14.00, v neděli bude pauza na menší svačinu cca 20 min.

MAITREA, Týnská ulička 6/1064, Praha 1

VSTUPNÉ A REGISTRACE

Vstupné zahrnuje účast na víkendovém workshopu pátek – neděle

vstupné 4 700 Kč

PŘIHLÁSIT SE

Přidejte komentář

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: