Hudba vnitřních světů - MAOK - Cesta Inspirace

Místo

Červený kostel, Brno-střed

cena / osoba

390CZK

max počet

100

Po dlouhé době vám přinášíme možnost užít si slovenského hudebníka MAOKA na jevišti samotného

HUDBA VNITŘNÍCH SVĚTŮ

Bude to večer nabitý krásnou atmosférou a hudbou, která hýčká, hladí na duši a léčí. "Vnímejte, jak se vaše tělo uvolňuje v meditaci či jemném tanci a na tváři se vám objevuje úsměv. Zní nádherná hudba a vaše starosti mizí v dálce... "

Přijďte, těšíme se na vás!


MAOK říká: „Hudba je pro mne vyjádřením svobody a lásky. Vyjádřením úžasu z tvořivého okamžiku, kdy vzniká krása, která nás může uchvátit a zavést nás do barevného a neustále se měnícího světa naší Duše, anebo v nás může zastavit jakýkoliv pohyb a my se můžeme rozpustit v jediném bodě, v plnosti prázdna, které je zároveň zornicí našeho oka. Anebo nás může zavést do pulzující extáze planoucího Srdce, anebo nás může provést cestou tance a pohybu, kde splyneme se svým tělem v našich vnitřních rytmech. Anebo si jen tak příjemně pospíme."

 Pro tento slavnostní večer jsme zvolili krásné prostory Červeného kostela.

TERMÍN, ČAS a MÍSTO KONÁNÍ

Koncert se uskuteční 24. září 2020

Čtvrtek | 19.00 – 21.00

Červený kostel, Komenského nám. 2, Brno-střed

Registrace a vstup do sálu je od 18:30. Prosíme, přijďte včas.
Koncert je na sezení, ale po stranách nebo uprostřed bude prostor na tanec. V případě chladnějšího počasí doporučujeme si donést deku, aby vám bylo příjemně.

VSTUPNÉ A REGISTRACE

Vstupné v předprodeji a v místě konání koncertu:

Pokud se nemůžete koncertu zúčastnit a zažít tu atmosféru osobně, nabízíme vám možnost se k nám připojit prostřednictvím online vysílání. Tento koncert budeme přenášet živě a vy můžete být u toho. Stačí si jen zakoupit vstupenku a v den konání koncertu vám e-mailem zašleme link, na kterém ho budete moci sledovat.

VSTUPENKY

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: