Místo

Centrum Loreto, Praha 8

Cena

-

max počet

40

Doba trvání

18:30 - 21:30

EXTATICKÝ VNITŘNÍ SVĚT

osvoboďte svou mysl, hlas a pohyb – buďte ve své síle!

Na semináři „EXTATICKÝ VNITŘNÍ SVĚT“ se setkáte sami se sebou ve velké hloubce ... Setkáte se se svým světlem i se svými stíny a naučíte se je oceňovat bez předsudků. Uvědomíte si svá omezení a pochopíte, že si je vytváříte sami.  Uvolníte své bloky, skryté emoce a bolesti. Změníte své staré destruktivní vzorce a opustíte víru v to, co už je zastaralé a nepotřebné.

EXTATICKÝ VNITŘNÍ SVĚT není žádná speciální technika ani pevný program. Je to zcela intuitivní intenzivní cesta sebe-uvědomování aniž bychom se nechali čímkoliv rozptylovat. Za doprovodu léčivých zvuků a řady spontánních cvičení se ponoříte hluboko do stavu meditativního tranzu a svobodného projevu. Vaše domnělé limity necháte úplně rozpustit, necháte své tělo, aby s vámi komunikovalo pomocí volného pohybu a naučíte se plně otevřít váš hlas.

Když se odhaluje jádro vaší duše, když se odkrývá, pak se za všemi maskami a rolemi stále jasněji objevuje vaše čistá bytost. Začnete cítit a vyjadřovat své PRAVDIVÉ impulsy, navzdory všem strachům a přesvědčením, které se mohou objevit, a dovolíte sobě i ostatním pravdivé a svobodné setkání.

Vaše vnitřní a vnější svoboda a hluboké procítění toho, že „jste doma“ vám přinese vnitřní a vnější hojnost. Zvuk vaší duše zprostředkovaný Mitschovým intuitivním hraním vám pomůže skutečně cítit svou podstatu a integrovat toto spojení do vašeho života.

V tuto chvíli není nic naléhavějšího než to že se VY - propojeni s vaším nejhlubším skutečným centrem a vaší sílou – můžete láskyplně zbavit všeho, co už k vám nepatří.

TERMÍN A ČAS a MÍSTO KONÁNÍ

Workshop se uskuteční 4. 3. 2020

Středa   | 18.30 – 21.30

Centrum LORETO, Praha 8  - Štorchova 1555/5 (Rohanský ostrov) - 1. poschodí

Připojte se k nám na FB:

Sledujte nás na: