Místo

Hotel Trautenberk + SAMMASATI retreat centrum

osoba / workshop

7500CZK

max. počet

30

Probuzené mužství - Cyklus seminářů

Probuzení mužů nebylo nikdy tak důležité jako je tomu v dnešním světě. Stále vice mužů pociťuje posun v kolektivním vědomí. Nyní je čas, abychom jako muži společně opustili pocity strachu, studu a viny spojené s mužstvím a objevili jeho opravdovou sílu.

Cyklus seminářů je rozdělen do čtyř částí a je zaměřen na vzájemnou podporu uvnitř mužského kruhu při procesu nalézání a seznamování se s vlastní silou, citlivostí, autentičností a srdečností tak, aby muži mohli sdílet své nejhlubší dary s ostatními muži, ženami a celým světem.

Účast na tomto cyklu seminářů je volba, kterou se hlásíte ke svému individuálnímu mužství, stavíte se do světla svého vlastního vědomí, jako muž uprostřed kruhu ostatních mužů – bratrů. V průběhu seminářů budeme sdílet praktiky a návody na kultivaci bytí v přítomnosti, ukotvenosti, vědomého používání sexuální energie, sebejistoty, citlivosti a vnímavosti. Nabídneme vám naše zkušenosti, jaké to je být mužem v dnešním světě, zvláště v oblasti sexuality, práce, peněz a vztahů a společně se budeme učit tantrické cestě praktikované ve všech oblastech našeho života.

V průběhu a po tomto cyklu seminářů budete schopni integrovat své probuzení do každodenního života používáním technik a nástrojů, které si osvojíte. Budete součástí mezinárodního vědomého bratrstva, které sdílí, tvoří a oslavuje mužství.

Každý seminář cyklu je věnován jednomu tématu nezávisle na ostatních částech. Je tedy možné zúčastnit se pouze některých seminářů v různém pořadí. Přesto doporučujeme projít všemi semináři tak, jak na sebe navazují:

PRŮVODCI

Seminářem vás společně provedou současný tantrický mistr Swami Anahata a učitel tantry a posvátné taoistické sexuality Atithi.

                         

         Swami Anahata                                          Atithi

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

VSTUPNÉ A REGISTRACE

Vstupné libovolný jeden modul - 7 500 Kč 

Vstupné všechny 4 Moduly - 28 600 Kč

 

Ubytování a strava

Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích po dvojicích.
Strava: 3 vegetariánská jídla denně + čaj a ovoce po celý den.

Cena stravy a ubytování je 1 050 Kč / den.

Přihlásit se

Leave a Review

Newsletter